Spoločnosť Scott & Rose – odbornosť a nezávislosť.

5/26/2022 | Michal Mošnička, Tomáš Smetana
Článok|Diskusia

Hodnotiteľom Finančného produktu roka a Ceny Finparády je dátovo- analytická spoločnosť Scott & Rose, prevádzkovateľ finančného portálu Finparáda.sk a Finparáda.cz.

Spoločnosť Scott & Rose na hodnotenie využíva pätnásťročnú prax v oblasti spracovania dát, informácií a analýzy finančných produktov v ČR, SR a ďalších európskych štátoch, ako aj skúsenosti s prípravou súťaží a hodnotení (napr. systém hodnotenia pre súťaž Hospodárskych novín- Najlepšia Banka, Najlepšia Poisťovňa v ČR a pôsobenie v rade ďalších súťaží).

Pre slovenskú bankovú asociáciu v rokoch 2006, 2007, 2008, 2009 a 2010 spoločnosť Scott & Rose spracovávala analýzu nákladov na vedenie bežného účtu pre priemerného slovenského klienta oproti nákladom (pri rovnakom správaní) v Česku, Rakúsku, Poľsku, následne bolo doplnené aj Nemecko.

Spravodajstvo

Česko vs. Slovensko alebo kto ponúka lacnejšie hypotéky?

Na Slovensku sa platí jednotnou európskou menou. Slovenské úrokové sadzby ponúkané pri hypotekárnych úveroch patria dlhodobo medzi najnižšie v Európe. V poslednej dobe ale dopyt po dlhodobých fixáciách rastie, mediálne...

7/27/2022 | Jan Bachura, zpráva Hypoindexu

Spoločnosť Scott & Rose – odbornosť a nezávislosť.

Hodnotiteľom Finančného produktu roka a Ceny Finparády je dátovo - analytická spoločnosť Scott & Rose, prevádzkovateľ finančného portálu Finparáda.sk a Finparáda.cz.

5/26/2022 | Michal Mošnička, Tomáš Smetana

Hodnotenie odborníkov môžu potvrdiť alebo korigovať samotní užívatelia finančných produktov.

Hodnotenie odborníkov a užívateľov v rebríčkoch finančných produktov na jednom mieste. Užívatelia finančných produktov môžu potvrdiť alebo korigovať hodnotenie odborníkov prostredníctvom smajlíkov.

5/26/2022 | Michal Mošnička, Tomáš Smetana

Zobraziť všetky články